سلام دوست عزیز

پرواز حتی با کوچکترین بالها هم امکان پذیر است بهانه ای نیاور  

برنامه آموزشی طراحی فضای سبز

                                       

شرکت دالین سبز فارس در کنار فعالیت های مشاوره ای و ارائه طرح های توجیهی در بخش های مختلفی مرتبط با کشاورزی ، دامداری و صنعتی اقدام به ارائه برنامه آموزشی طراحی فضای سبز نیز نموده است .

در این برنامه آموزشی شما می توانید علاوه بر طراحی فضای داخلی منزل فضای سبز خارجی منزل و همچنین فضای سبز پارک و ... را نیز طراحی نموده و از مبلمان ، چراغ های روشنایی ، حوض ، سطل و ... نیز در طراحی های خود بهره ببرید . در ضمن می توانید فضای سبز طراحی شده خود را در فصل های مختلف سال و از زوایای مختلف مشاهده نمایید . یکی از قابلیت های این برنامه امکان گرفتن لیست خروجی لوازم و درختان مورد نیاز برای طراحی انجام شده می باشد . یکی از امکانات فوق العاده این برنامه دانشنامه پیشرفته باغبانی هست که با استفاده از آن می توانید گیاه مورد نظر خودتان را با توجه به اندازه ، فصل رشد ، رنگ برگ و یا گل و هر مشخه دیگری پیدا نموده و تصاویر آن را مشاهده نمایید و با روش کاشت و نگهداری آن آشنا شوید .

یکی دیگر از قابلیت های این برنامه نمایش فیلم های آموزشی می باشد که روش هرس درختان ، کاشت چمن و ... در آن آموزش داده می شود .  این بسته نرم افزاری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های  کشاورزی و همچنین علاقه مندان به طراحی فضای سبز و شرکت های فعال در بخش خدمات کشاورزی و فضای سبز مفید می باشد . 

روش خرید : هزینه سفارش این بسته که شامل 8 سی دی نرم افزار می باشد در سال 87 مبلغ 20000 تومان می باشد

تلفن تماس : 09177131162   مهندس رضایی  شرکت دالین سبز : 07118327629

WWW.Dalin.ir         WWW.Horticulture.persianblog.ir

 

  تاريخ : ۱۳۸٧/۱/۱٠ | ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : سعید رضایی زاده | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.