طراحی فضای سبز
ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱/۱٠  کلمات کلیدی: کشاورزی

 سلام دوست عزیز

پرواز حتی با کوچکترین بالها هم امکان پذیر است بهانه ای نیاور  

برنامه آموزشی طراحی فضای سبز

                                       

شرکت دالین سبز فارس در کنار فعالیت های مشاوره ای و ارائه طرح های توجیهی در بخش های مختلفی مرتبط با کشاورزی ، دامداری و صنعتی اقدام به ارائه برنامه آموزشی طراحی فضای سبز نیز نموده است .

در این برنامه آموزشی شما می توانید علاوه بر طراحی فضای داخلی منزل فضای سبز خارجی منزل و همچنین فضای سبز پارک و ... را نیز طراحی نموده و از مبلمان ، چراغ های روشنایی ، حوض ، سطل و ... نیز در طراحی های خود بهره ببرید . در ضمن می توانید فضای سبز طراحی شده خود را در فصل های مختلف سال و از زوایای مختلف مشاهده نمایید . یکی از قابلیت های این برنامه امکان گرفتن لیست خروجی لوازم و درختان مورد نیاز برای طراحی انجام شده می باشد . یکی از امکانات فوق العاده این برنامه دانشنامه پیشرفته باغبانی هست که با استفاده از آن می توانید گیاه مورد نظر خودتان را با توجه به اندازه ، فصل رشد ، رنگ برگ و یا گل و هر مشخه دیگری پیدا نموده و تصاویر آن را مشاهده نمایید و با روش کاشت و نگهداری آن آشنا شوید .

یکی دیگر از قابلیت های این برنامه نمایش فیلم های آموزشی می باشد که روش هرس درختان ، کاشت چمن و ... در آن آموزش داده می شود .  این بسته نرم افزاری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های  کشاورزی و همچنین علاقه مندان به طراحی فضای سبز و شرکت های فعال در بخش خدمات کشاورزی و فضای سبز مفید می باشد . 

روش خرید : هزینه سفارش این بسته که شامل 8 سی دی نرم افزار می باشد در سال 87 مبلغ 20000 تومان می باشد

تلفن تماس : 09177131162   مهندس رضایی  شرکت دالین سبز : 07118327629

WWW.Dalin.ir         WWW.Horticulture.persianblog.ir

 

  


 
.: Weblog Themes By VatanSkin :.