استانداردهای تولید و عرضه عسل در داخل و صادرات
ساعت ٥:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۸/۱٧  کلمات کلیدی: دامپروری

استانداردهای تولید و عرضه عسل در داخل و صادرات

شرکت دالین سبز فارس در کنار فعالیت های مشاوره ای و ارائه طرح های توجیهی در بخش های مختلفی مرتبط با کشاورزی ، دامداری و صنعتی اقدام به ارائه استاندارهای تولید و عرضه عسل در داخل و همچنین جهت صادرات که توسط سازمان دامپزشکی کل کشور تایید گردیده است نیز نموده است .

مطالعه این استاندارد به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کشاورزی و دامپروری و مهندسین مشاور و علاقه مندان به فعالیت در بخش تولید و فروش و صادرات عسل توصیه می گردد .

                  تولید عسل                 تولید عسل

مقدمه :

 تولید کنندگان عسل برای صادرات عسل به بازارهای جهانی به استاندارهای بین المللی نیاز دارند ، این استانداردها در جلستات و نشست های متخصصین بر اساس جمع بندی نتایج حاصله از آزمایشات روزانه ای که در آزمایشگاه های مرجعه بر روی عسل های ارسالی از سایر نقاط دنیا انجام می شود به دست می آید . با نگاهی به آمار و ارقام ارائه شده تصویب شده توسط  استاندار جهانی می توان دریافت  که عسل ایرانی می تواند به درجه بالایی از استاندارد دست یابد  و این امر منوط به چند شرط زیر است :

1 – آلوده نکردن عسل با دارو و سموم

2 – مخلوط نکردن عسل با شربت حاصل از تغذیه دستی

3 – حفظ عناصر مفید و آنزیم های عسل ( حرارت ندادن عسل )

هزینه سفارش استاندارهای بین المللی عسل : مبلغ 5500 تومان می باشد

توجه : علاقه مندان به پرورش زنبور و تولید عسل می توانند بسته های مشاوره ای شرکت دالین سبز فارس که حاوی فیلم آموزشی پرورش زنبور عسل ، طرح های توجیهی جهت دریافت تسهیلات بانکی و کارگاه های زود بازده و مطالب آموزشی در رابطه با پرورش زنبور عسل و همچنین شرکت های تولید کننده عسل های مختلف در کشور و استاندارد بین المللی تولید عسل را دریافت نمایند . هزینه بسته 45000 تومان می باشد .

تلفن تماس : 09177131162   مهندس رضایی     تلفکس شرکت دالین سبز : 07118327629

WWW.Dalin.ir         WWW.Horticulture.persianblog.ir


 
.: Weblog Themes By VatanSkin :.