تنظیم کننده رشد گیاهان فیوتاپ
ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱۱/٢٦  کلمات کلیدی:

ما برای بهترین بودن تلاش می کنیم

سلام دوست عزیز

تنظیم کننده رشد گیاهان

فیوتاپ

این محصول توسط شرکت فیوچراکو در اسپانیا که تولید کننده انواع کودهای تغذیه ای ، محرکهای رشد گیاه ، ترکیبات مقاوم کننده گیاه در برابر امراض و تنشهای محیطی و عوامل بیولوژیکی کنترل آفات و بیماری های گیاهی می باشد تولید شده و به صورت انحصاری توسط شرکت فروغ دشت در کشور ایران توزیع می گردد .

فیوتاپ علاوه بر رفع کمبودهای عناصر کم مصرف مورد نیاز گیاه در بهبود رشد رویشی گیاه بسیار موثر می باشد . همچنین انرژی لازم برای رشد زایشی گیاه را تامین نموده وسبب تولید و نگهداری گل بر روی گیاه می گردد . خصوصا از جهت درشت شدن میوه ، رنگ میوه و یکنواختی اندازه آنها نقش بسزایی را ایفا می کند . عناصر کم مصرف آن بصورت کلات ( EDTA ) می باشد . در این کود عصاره علف های دریایی با ترکیب آلی و قندی ، سیتوکنین ، اکسین ، جیبرلین و ویتامین ها ترکیب شده است .

ترکیب و درصد مواد متشکله این کود در جدول ذیل آورده شده است .

ترکیبات

درصد وزنی

عصاره علف دریایی

6

نیتروژن

2

مس کلات

0.05

منگنز کلات

0.1

آهن کلات

0.21

روی کلات

0.53

کلات منیزیم

0.3

 

فیوتاپ برای تمام محصولات کشاورزی و در طی دوره رشدی گیاه استفاده شده و سبب افزایش متابولیسم فیزیولوژیکی گیاه می شود . در خاکهای با اسیدیته بالا که مقادیر بر در اندام های هوایی گیاه بالا می باشد فیوتاپ به راحتی می توان استفاده نمود . الگوی استفاده از این کود برای برخی از محصولات کشاورزی در جدول ذیل آمده است .

نوع محصول

برگپاشی ( لیتر در 1000 لیتر آب )

دفعات مصرف

خیار / خربزه

2 – 3

3

مرکبات

2 – 3

4

غلات

2.5

2

پنبه

2.5

3

برنج

2.5

2

درختان میوه

2-3

 4

پسته

2 – 3

4

گوجه فرنگی

2 – 3

3

سیب زمینی

2 – 3

4

چغندر قند

2 – 3

2

گیاهان زینتی

2 – 3

4

 

سازگاری : ترکیب فیوتاپ با تمام آفت کش های آلی بجز سموم مسی هیچ مشکلی نداشته و به راحتی قابل اختلاط می باشد . به هر حال توصیه می شود قبل از مخلوط کردن با دیگر ترکیبات اختلاط آن مورد آزمایش قرار گیرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش با ما تماس بگیرید

تلفکس : 07118327629

همراه : 09177131162

Dalin1384@Gmail.com

مهندس سعید رضایی زاده


 
.: Weblog Themes By VatanSkin :.