تنظیم کننده رشد فیوتاپ
ساعت ٧:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/۱٢/۸  کلمات کلیدی: کشاورزی

به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید

سلام دوست عزیز

تنظیم کننده رشد فیوتاپ

این محصول توسط شرکت فیوچراکو در اسپانیا که تولید کننده انواع کودهای تغذیه ای ، محرکهای رشد گیاه ، ترکیبات مقاوم کننده گیاه در برابر امراض و تنشهای محیطی و عوامل بیولوژیکی کنترل آفات و بیماری های گیاهی می باشد تولید شده و به صورت انحصاری توسط شرکت فروغ دشت در کشور ایران توزیع می گردد .  

تنظیم کننده رشد فیوتاپ

فیوتاپ علاوه بر رفع کمبودهای عناصر کم مصرف مورد نیاز گیاه در بهبود رشد رویشی گیاه بسیار موثر می باشد . همچنین انرژی لازم برای رشد زایشی گیاه را تامین نموده وسبب تولید و نگهداری گل بر روی گیاه می گردد . خصوصا از جهت درشت شدن میوه ، رنگ میوه و یکنواختی اندازه آنها نقش بسزایی را ایفا می کند . عناصر کم مصرف آن بصورت کلات ( EDTA ) می باشد . در این کود عصاره علف های دریایی با ترکیب آلی و قندی ، سیتوکنین ، اکسین ، جیبرلین و ویتامین ها ترکیب شده است

ترکیب و درصد مواد متشکله این کود در جدول ذیل آورده شده است

درصد وزنی

ترکیبات

6

عصاره علف دریایی

2

نیتروژن

0.05

مس کلات

0.1

منگنز کلات

0.21

آهن کلات

0.53

روی کلات

0.3

کلات منیزیم

 

فیوتاپ برای تمام محصولات کشاورزی و در طی دوره رشدی گیاه استفاده شده و سبب افزایش متابولیسم فیزیولوژیکی گیاه می شود . در خاکهای با اسیدیته بالا که مقادیر بر در اندام های هوایی گیاه بالا می باشد فیوتاپ به راحتی می توان استفاده نمود . الگوی استفاده از این کود برای برخی از محصولات کشاورزی در جدول ذیل آمده است .

دفعات تکرار

برگپاشی ( لیتر در 1000 لیتر آب )

نوع محصول

3

2 - 3

خیار / خربزه

4

2 - 3

مرکبات

2

2.5

غلات

3

2.5

پنبه

2

2.5

برنج

4

2 - 3

درختان میوه

4

2 - 3

پسته

3

2 - 3

گوجه فرنگی

4

2 - 3

سیب زمینی

2

2 - 3

چغندر قند

4

2 - 3

گیاهان زینتی

 

سازگاری : ترکیب فیوتاپ با تمام آفت کش های آلی بجز سموم مسی هیچ مشکلی نداشته و به راحتی قابل اختلاط می باشد . به هر حال توصیه می شود قبل از مخلوط کردن با دیگر ترکیبات اختلاط آن مورد آزمایش قرار گیرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش با ما تماس بگیرید


 
.: Weblog Themes By VatanSkin :.