تنظیم کننده رشد ویتالیم فورت

غالبا از نادانی وحشتی نداریم از اینکه ما را نادان بدانند می ترسیم

سلام دوست عزیز

تنظیم کننده رشد ویتالیم فورت

این محصول توسط شرکت فیوچراکو در اسپانیا که تولید کننده انواع کودهای تغذیه ای ، محرکهای رشد گیاه ، ترکیبات مقاوم کننده گیاه در برابر امراض و تنشهای محیطی و عوامل بیولوژیکی کنترل آفات و بیماری های گیاهی می باشد تولید شده و به صورت انحصاری توسط شرکت فروغ دشت در کشور ایران توزیع می گردد .

این ویتالیم فورت دارای 19 اسید آمینه ضروری موجود در پروتئینها است . یکی از بهترین استفاده های از این کود در دوره توقف رشد گیاه پس از کاربرد سموم است . به همین منظور می توان ویتالیم فورت را با اکثر سموم قارچ کش ترکیب و همزمان با یکدیگر استفاده نمود . ویتالیم فورت در زمان مواجه شدن گیاه با هریک از تنش های محیطی ( سرمازدگی ، یخبندان ، گرما ، شوری و ... ) از تخریب دیواره و دهیدراسیون ترکیبات درون سلولی جلوگیری می نماید . به جهت داشتن خواص چسبندگی اسیدهای آمینه ، ویتالیم فورت را می توان به عنوان مویان و عامل چسبنده سموم به سطح برگ گیاهان استفاده نمود . در این شرایط چسبندگی و اثر پذیری سم افزایش می یابد .  

جدول زیر مقادیر ترکیبات موجود در ویتالیم فورت را نشان می دهد

درصد وزنی

ترکیبات

13.56

اسید آمینه

12

اسید آمینه نوع ال

6.09

ازت کل

1.25

ازت آمینی

1.5

ازت آلی

0.5

فسفر

18

کل مواد آلی

 

سازگاری : ویتالیم فورت را با روغن ها و ترکیبات گوگردی مخلوط ننمایید . زمانیکه این کود را با سموم استفاده می نمایید مقدار مصرف را کاهش دهید .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش با ما تماس بگیرید

تلفکس : 07118327629

همراه : 09177131162

Dalin1384@Gmail.com

مهندس سعید رضایی زاده

/ 0 نظر / 20 بازدید