احداث باغ

سلام دوست عزیز <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 (( باغبانی علمی وبلاگی متعلق به تمامی دوستداران طبیعت ))

در پاسخ دوست عزیز محمد :

سوال : برای احداث یک باغ صنعتی چه باید کرد ، چه مقدار زمین برای کسب درآمد کافی مناسب است ؟  

جواب : در احداث باغ عوامل زیادی موثر است . از جمله نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد ، محل احداث باغ ، دوری و نزدیکی به بازار فروش ، وجود نیروی کارگری در محل ، منبع آبیاری و سیستم آبیاری ، میزان سرمایه گذاری ، دوری و نزدیکی کارخانه های فراوری  .

در رابطه با مقدار زمین بستگی به نوع درخت هایی دارد که کشت نمو ده اید و خوب مشخص است که هر چه زمین بزرگتر باشد به دلیل استفاده مکانیزه تر در آن درآمد بیشتری دارد ( اگرچه سختی و دردسر های بیشتری هم دارد )

در رابطه با کسب درآمد بایستی بگویم که احداث باغ یک سرمایه گذاری چند ساله است که پس از چندین سال سرمایه گذاری و مراقبت شروع به بازدهی می نماید . در نتیجه اگر با هدف معین و برنامه ریزی وارد کار شوید حتما سودآوری مناسبی خواهید داشت .

نکته : در روزهای آینده گزارشی از یک باغ کاملا مکانیزه در باغبانی علمی منتشر خواهد شد

دوست عزیز محمد در صورتی که اطلاعات بیشتری در اختیار باغبانی علمی قرار دهند بهتر می توانیم او را راهنمایی نماییم .

درخواست : در صورتی که دوستان عزیز محل ها و یا افرادی را می شناسند که باغ های مکانیزه و صنعتی ایجاد نموده اند و یا خود یکی از آنها می باشند ، برای تداوم فعالیت های باغبانی علمی و استفاده از تجربه ها ما را مطلع نمایند . ضمن آرزوی موفقیت برای دوست عزیز محمد هم درخواست می کنیم روند فعالیت ها ، موفقیت ها و تجربه های خودش را در اختیار باغبانی علمی قرار دهد . 

دوست من موفق باشی

 

پل ارتباطی باغبانی علمی

Email : baghbanielmi@gmail.com

 

/ 1 نظر / 12 بازدید