معجون سحر آمیز

(( باغبانی علمی وبلاگی متعلق به تمامی دوستداران طبیعت ))<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام دوست عزیز

معجون سحر آمیز ( عمومی – کاربردی )

این روزها فصل چغندر لبویی می باشد و برای تهیه این معجون سحرآمیز هم به مقداری چغندر لبویی نیاز دارید .

مواد لازم :  

چغندر لبویی : 1 کیلوگرم               آب : 3 لیتر                                                           سرکه : 1 پیمانه ( استکان )         شکر : 1 پیمانه ( استکان )

چغندر های خام را پس از شستشو خرد کرده و آن ها را درون آب ریخته و اجازه بدهید مدتی پخته شود  پس از پخته شدن عصاره قرمز رنگی که بسیار خوشرنگ می باشد را در اختیار دارید ، حال بایستی شکر و سرکه را اضافه نمایید . معجون شما درست شده است و فقط چند ساعتی آن را در یخچال نگهداری نمایید تا خنک شود . حال کافی است یک لیوان از آن را میل نمایید ! مطمئننا مشتری دایمی آن خواهید شد .

نکته : بسته به ذائقه شما می توانید برای شیرین تر شدن مقدار شکر را اضافه نمایید و یا اینکه با افزودن سرکه بر ترشی آن بیفزایید .

با آرزوی موفقیت برای شما

سعید رضایی زاده

نکته : استفاده و انتشار مطالب فوق فقط با اجازه از باغبانی علمی مجاز می باشد

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
لاله

دوست عزیز مطالب خیلی جالبی را مطرح کردید موفق باشید

لاله

سلام ممنون از لطف شما كه لوگوي وبلاگم را در وبلاگتون قرار داديد و از مطالب جالبتون استفاده كردم موفق باشيد

بوستان عشق

سلام دوست عزیز / از این که دیر به شما سر زدم معذرت می خواهم / یکی از یاران امام رضا(علیه السلام) نقل می کند که: هرگز ندیدم که امام رضا با سخن خود کسی را برنجاند و هرگز حاجت کسی را که توان ادای آن را داشت رد نمی کرد. / میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بر شما دوست عزیز مبارک باد. / دوست عزیز با عطر باغبان علمی به سراغ ما بیا

saeed moghiseh

با عرض سلام و ادب وبلاگتون بسيار عالی و آموزنده بود. اميدوارم ما تحصيلکرده های کشاورزی بتوانيم جايگاه از دست رفته کشاورزی کشورمان را مجدد احياء نماييم. با آرزوی موفقيت برای شما دوست عزيز. به وبلاگ مديريت کشاورزی من هم سری بزن خوشحال ميشم.