آبیاری درخت گردو

سلام دوست عزیز

 

موفقیت پیمودن راه هست نه رسیدن به نقطه پایان

 

آبیاری درخت گردو

سوال  دوستی از کرمانشاه  : چه موقع آبیاری درخت گردو را بایستی قطع نمود و چکار کنیم که رشد درخت گردو بیشتر شود ؟

جواب از باغبانی علمی : در انتهای رشد و پس از برداشت محصول و با سرد شدن هوا کم کم دور آبیاری را بایستی کاهش داد و مثلا اگر هفته ای یکبار به درختان آب می دادیم اکنون آن را به دو هفته ای یکبار کاهش داده و این روند را ادامه داده تا در نهایت قطع گردد .

آبیاری درخت گردو

برای تغذیه شما بایستی هر سه سال یکبار کود حیوانی استفاده نمایید و سه مرتبه از کود کامل و حداقل 2 مرتبه از کودهای میکرو استفاده نمایید تا درختان شما رشد خوبی داشته باشند البته برای جلوگیری از سرمازدگی و افزایش رشد میوه نیز ترکیباتی می باشد که در صورت نیاز برایتان توضیح خواهم داد .

 

 

.... جهت مشاوره باغ ، زراعت و گلخانه خودتان با ما تماس بگیرید  ....

/ 3 نظر / 235 بازدید
محمد شریفی

بعد از مدت ها بهترین وبلاگ در رابطه با فیلم های روز سینما تاسیس شد است و شما را برای دیدن از این وبلاگ جذاب و بسیار خوب دعوت میکنم {جهت راضی بودن از وبلاگ ما,ما را با نام filmbox1 لینک کنید و به ما خبر دهید تا ما هم شما را لینک کنید} با تشکر مدیریت وبلاگ filmbox1 تاریخ تاسیس وبلاگ 15/7/1390

محمود نویدزاده

سلام لطفا در مورد شیره زدن تنه درختان میوه از جمله زردالو و گوجه سبز و گیلاس و... علت ان و درمان ان توضیح دهید.باتشکر از اصفهان.

زینب قبادی الوار

با سلام ما یک باغ به حدود هزار درخت داریم که هشت سالی هست که ثمره زیادی ندارند. وریشه انها قارچ زده است .دلیل ان را نمیدانیم لطف کنید دلیل ان را برایمان بگوید. ضمنا هر هفته به موقعه ابیاری میکنیم ولی زیاد ثمر ندارند .لطف کنید شماره تماس به ما بدهی تابا شما مفصلا در مورد این درختان صحبت کنیم .09163602054اقای قبادی .با تشکرفراوان قبادی