کود کلات آهن دفاندر هیرو اکوفر

منافق دیگران را به نیکی امر می کند و خود عمل نمی کند

سلام دوست عزیز

کود کلات آهن دفاندر هیرو اکوفر

این محصول توسط شرکت فیوچراکو در اسپانیا که تولید کننده انواع کودهای تغذیه ای ، محرکهای رشد گیاه ، ترکیبات مقاوم کننده گیاه در برابر امراض و تنشهای محیطی و عوامل بیولوژیکی کنترل آفات و بیماری های گیاهی می باشد تولید شده و به صورت انحصاری توسط شرکت فروغ دشت در کشور ایران توزیع می گردد .

اکوزینک جذب آهن از طریق خاک به عوامل متعددی بستگی دارد و شرایط نامطلوب خاک از جمله اسدیته بالا ، شوری و ... بر جذب آن تاثیر منفی می گذارد . در این شرایط یکی از روش های رفع کمبود آهن کاربرد کودهای آهن به صورت محلولپاشی روی برگ می باشد . در این روش آهن به سرعت از طریق برگ جذب گیاه شده و در سیستم پیچیده خاک نیز وارد نمی گردد . دفاندر هیرو حاوی 6 درصد آهن Fe-EDTA به همراه برخی از اسیدهای آمینه و دیگر ترکیبات می باشد که در رفع کمبود آهن تاثیر خوبی دارد .

جدول زیر مقادیر عناصر و ترکیبات موجود در دفاندر هیرو را نشان می دهد .

درصد وزنی

ترکیبات

16

اسید آمینه آزاد نوع ال

1.6

ازت کل

6

آهن کلات Fe-EDTA

16

مواد آلی

در طی رشد رویشی و یا زمانی که گیاه با علائم کمبود آهن مواجه گردیده از دفاندر هیرو استفاده نمایید . جهت استفاده از دفاندر هیرو می توان آن را پس از حل کردن در آب از طریق آب آبیاری و همچنین بصورت محلول پاشی روی برگ مورد استفاده قرار داد . جهت کاربرد محلول پاشی با غلظت 1.5 - 1 لیتر در هزار لیتر آب استفاده شود . چنانچه PH خاک بیش از 7.5 باشد بهتر است کاربرد این کود به صورت محلول پاشی باشد . الگوی استفاده از این کود برای برخی محصولات کشاورزی در جدول زیر آمده است .

دفعات کاربرد و مقدار مصرف بصورت خاکی

زمان محلول پاشی

نوع محصول

در 3 مرحله و به مقدار 4 - 8 لیتر در هکتار

در طی دوره رشد

گیاهان باغی

در 4 - 5 مرحله و به مقدار 4 - 8 لیتر در هکتار

هر 15 روز

توت فرنگی

برای هر نهال 20 میلی لیتر

در 2 - 3 مرحله

بهار و تابستان

مرکبات

برای هر درخت در رشد 50 میلی لیتر

برای هر درخت در میوه دهی 100 میلی لیتر

در 4 - 5 مرحله و به مقدار 2 - 3 لیتر در هکتار

هر 15 روز

درختان میوه

در 4 - 6 مرحله و به مقدار 1 - 2 لیتر در هکتار

زمان کامل شدن برگ ها

انگور

سازگاری : دفاندر هیرو با اکثر کودها و سموم قابلیت ترکیب دارد و لیکن توصیه می شود قبل از ترکیب با سموم و سایر کودها قابلیت ترکیب و اثرات آن بررسی شود

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش با ما تماس بگیرید

تلفکس : 07118327629

همراه : 09177131162

Dalin1384@Gmail.com

مهندس سعید رضایی زاده

/ 1 نظر / 19 بازدید
دریا

سلام با تشکر از مطالب خوبتون میخواستم در مورد روند تولید کودهای شیمیایی و چگونگی نسبتهای ترکیبی مواد کود مطالبی در اختیارم قرار بدید ممنون.