کاشت تربچه در خانه

کاشت تربچه در بالکن و گلدان دست ساز

یکی از سرگرمی های مفید که مزایای خیلی زیادی خواهد داشت ، کاشت سبزیجات در خانه هست . این کار علاوه بر ایجاد روحیه شاد و سر زنده برای اعضای خانواده می تواند با تولید سبزجات سالم و بدون باقی مانده سموم شیمیایی  نقش مهمی در سلامت شما داشته باشد .

تربچه از ساده ترین سبزی هایی هست که می توانید در حیاط و باغچه و حتی بالکن خانه و در یک گلدان کوچک کشت کنید . این تصویر تربچه های کشت شده خودم در بالکن خانه هست که تازه سبز شدن و تا چند روز دیگه تربچه های خوشمزه ای را سر سفره برایمان خواهند آورد . 

 

 

کاشت تربچه در خانه

 

 

خاک مناسب شامل دو قسمت خاک معمولی باغچه ، یک قسمت خاک برگ و اگر در حیاط و باغچه هست مقداری هم کود مرغی یا گوسفندی پوسیده به خاک اضافه کنید . بذرها رو در عمق نیم تا یک سانتی متری کشت کنید و منتظر سبز شدن و تربچه  های قرمز و زیبا باشید .

 

 

راستی این باکس ها دست ساز هستن و از پالت های چوبی دور ریختی و بازیافتی ساخته شده اند . 

کلمات کلیدی : کاشت تربچه ، سبزی کاری در خانه ، سبزی ارگانیک 

Planting Radishes at home

Planting Radishes at home in Handmade box

Keywords: Planting vegetables at home, Organic vegetables, Planting Radishes  

/ 4 نظر / 146 بازدید
Mir

می پسندم سپاس دارم

Mir

سپاس دارم

علی

سلام . به وبلاگ من ی سر بزن . اگه خوشت اومد تبادل لینک کنیم

البرز جائری

با سلام و تبریک پیشاپیش عید نوروز و سال جدید جناب دکتر به اطلاع می رساند شرکت سمپاشی گارانتی با آدرس سایت www.sampashi.com در خصوص کنترل آفات خانگی فعالیت می نماید. گروه ما متشکل از کارشناسان ارشد و لیسانس و حتی دانشجویان رشته حشره شناسی پزشکی و بهداشت می باشد. و در خصوص فعالیت های خود از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای پروانه فعالیت می باشد. متاسفانه سایت ها و افراد سود جو بدون داشتن هیچ گونه تخصصی در این زمینه اطلاعات سایت ما را که کلیه آنها با مطالعات و تلاش های شخصی فراهم شده بود را کپی پیست و با نام خود در گوگل انتشار داده اند. لذا خواهشمند است لینک سایت ما را که سابقه ای 5 ساله در اینترنت دارد و به اطلاع رسانی در خصوص انواع حشرات و آفات بهداشتی و نحوه کنترل آنها می پردازد را در سایت وزین خود لینک فرمایید. لینک سایت: http://www.sampashi.com/ عنوان لینک: سمپاشی